ПРОФЕСІЙНА СПІЛЬНОТА КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ 1-11-их КЛАСІВ 60-го МЕРИДІАНУ

 ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ 
60-го меридіану

Сьогодні в Бібліотека Px відбулася надзвичайно цікава💥 та пізнавальна лекція «Книги 📚для мене – як хліб насущний. Що читав Тарас Шевченко?» Лектор - кандидат історичних наук, директор Львівська Муніципальна Бібліотека Василь Кметь - захопливо розповів про коло читання Тараса Шевченка, про книжки, що формували його світогляд, надихали на творчість і впливали на його думки та ідеї.
Ми  мали нагоду дізнатися про  цікаві факти, про улюблених авторів Кобзаря та книжкову культуру його часу.🌞
 Бібліотека залишається місцем діалогу, пізнання і натхнення. 📖Читаймо📖,пізнаваймо,розуміймо🦾📖📝🌞📚📚📚




Нескінченне кохання Тараса Шевченка, 10-А клас (Вчитель Манчуленко М.І.)






Кажуть, історія ходить колами, але Шевченко вже 212 років тому знав вектор нашої перемоги. Сьогодні він не дивиться зі стін кабінетів — він стоїть на блокпостах, підписує снаряди та звучить у раціях наших захисників.
 60-й меридіан сьогодні визначає координати нашої волі. Ми звіряємо годинники з історією. Шевченко в пікселі, Шевченко з джавеліном, Шевченко в серці кожного випускника.
11-А клас запускає поетичний челендж «ДНК Кобзаря»
Ми перечитали Кобзаря через призму 2022-2026 років. І це вже не просто література, це — стратегія:
 «Борітеся — поборете!» — це тепер не рядок з підручника, а напис на шевронах тих, хто тримає небо.
  «І на оновленій землі врага не буде, супостата...» — це головний спойлер нашого майбутнього.
  «Караюсь, мучусь, але не каюсь» — про стійкість кожного українця сьогодні і завжди. (Вчитель Ірина ЧОРНЕНЬКА)



До Шевченківських днів учні 8-их класів підготували проєктні роботи з назвою "Шевченко і сьогодення". Вихованці школи уявили, яким міг бути Тарас Григорович, якби був нашим сучасником і згенерували зображення  за допомогою нейромереж. Вийшло неймовірно цікаво. (Вчитель Олена КАПУСТІНА)



Змагатися і перемагати- 💪💥чудово
 урок - конкурс" Учітеся, брати мої, думайте, читайте..."📚📖
у 6- А і в 6- В класах
у переддень 
Шевченківських днів
Дякую членам журі
Софія Гаклюк 
Марко Скалій

🇺🇦  Його слово пережило століття, пройшло крізь заборони, але так і не втратило сили. Шевченко говорив про свободу, гідність і любов до рідної землі так, що його рядки й сьогодні звучать, ніби написані для нас.  Він залишив нам не лише безсмертні вірші, а й віру в Україну, у її народ, у правду, яка обов’язково переможе.  Бо справді: Україна — це Шевченко. А Шевченко — це Україна.  Пам’ятаємо. Читаємо. Передаємо його слово наступним поколінням
разом з Оксана КОВАЛЬ (Вчитель Ірина ГЕРИЧ)



Квест "Читаючи Шевченка" українською та німецькою мовами. У 212 річницю від дня народження Тараса Шевченка ми провели разом з учнями 9 - Б класу двомовний квест. Було обрано вісім локацій у приміщенні школи. Учні із задоволенням виконували завдання, демонструючи гарні знання з української літератури та німецької мови. Учительки Міхновська Г.М. та Левицька С.П.




Тарас Шевченко — геній, чия поезія давно переступила межі часу й кордонів. Його слова народжені українською, але вони звучать однаково сильно й проникливо різними мовами світу. Сьогодні учні 5-А класу довели це на власному прикладі — вони декламували вірш Шевченка " Зоре моя вечірняя" англійською мовою. (Вчитель Галина Кульчицька-Дашинич Г.М.



Робота в групах. 
Лепбук «Що під кожушком у Шевченка».
Фотосесія , літературне читання з Великим Кобзарем (Вчитель Леся Лозова)



До дня народження Тараса Григоровича Шевченка учні 5-Б класу переглянули фільм про життя великого Кобзаря та з любов’ю декламували його вірші. Шевченкове слово живе й надихає нові покоління любити Україну 🇺🇦 , поки його з любов’ю промовляють дитячі серця (Вчитель Наталія Дунько)


2 - А  Виховний Захід «Тарас Шевченко - великий син України»
Діти ознайомились з життєвим і творчим шляхом поета. Декламували улюблені твори Т. Г. Шевченка. З цікавістю розвʼязували кросворди і філворди по творах поета (Вчитель Марія Зозуля)



Учні 2-Б класу через малюнки , гру, кросворди, мінідослідження та презентації робіт діти відкрили для себе постать великого Кобзаря, дізнались про дитячі та юнацькі роки, про любов до України, до людей і природи.
(Вчитель: Чериба Г.Д.)


До Шевченківських днів у школі учні 8-Г класу провели урок-захід, під час якого змагалися командами за першість щодо знань з біографії Тараса Шевченка, творів письменника, картин тощо. Урок проводила Евеліна Філіппова (Вчитель Мирослава Мартинів)











Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...