Сторінки

НУШ. "КРЕАТИВИМО З НУШ"

100 ДНІВ У ВИПРОБУВАНЬ І МОЖЛИВОСТЕЙ ПЕРШОКЛАСНИКІВ НУШ
ІДЕЇ НУШ В ДІЇ....ТРЕТЯ ХВИЛЯ...//ПРАКТИЧНА ДИДАКТИКА....
Сучасний учень надзвичайно є вибагливим до отримання інформації та застосування її на практиці.... Це спонукає вчителя до пошуку нових форм та методів роботи із використанням практичної дидактики для зміни фокусу інноваційності процесу навчання....Є бажання і рішучість... Продовжуємо створювати практичне дієве середовище. У нас цікаво, комфортно, естетично- все для допитливих нушівців : і навчальні осередки (центри), інтеграція освітнього змісту, ключові компетентності та наскрізні уміння, ранкові зустрічі, щоденник вражень.... та кольорова палітра практичного ресурсу. Вчителі відчувають себе на передовій із новими інноваційними матеріалами, підходами та формами роботи.... Позитивний настрій, велике бажання, готовність та рішучість до пізнання нового.... Отож-бо , думаю, що наші цікавинки інструментарію мозаїчної дидактики НУШ будуть Вам до вподоби.... Знайомтесь.....🥰
Вчитель Ференц М.В. провела інтегрований урок-сюрприз у 1-Г класі "Ми здоровими зростаєм й математику вивчаєм"


Зустріч учнів 1В класу (кл. кер. Наконечна З.С.) з письменницею Наталкою Малетич, яка презентувала свою нову книгу "Привид, який не міг заснути".Книжка ця увійшла в число кращих цьогоріч.

   
Урок на тему "Я досліджую зміни в житті рослин взимку" в 1В, де класним керівником є Зоряна Наконечна, почався з екскурсії.Учні спостерігали за тим, як змінилися різні рослини взимку. У бібліотеці провели бесіду за спостереженнями. Переглянули презентацію з інформацією та фото про те, як рослини живуть взимку. Прочитали та відгадали загадки про рослини. Прочитали віршик про ялинку. Далі діти розповідали заздалегідь вивчені по бажанню віршики про ялинку. Двоє діток розповіли вірш О. Олеся «Ялинка». Провели бесіду про те, що треба берегти природу, зокрема ялинки, які вирубують на свята. Далі виконали спільний проект «Наша ялинка». Учні витинали ялинки, з яких потім склали спільну. Перед виконанням провели короткий інструктаж при користуванні ножицями.


ШКІЛЬНІ УЧНІВСЬКІ МІНІ-ОЛІМПІАДИ В 3-х КЛАСАХ

ІІ-га хвиля НУШ

Школа для життя у XXI столітті - Нова українська школа. Замість контролю, стресу, конкуренції та стандартизованих тестів - тепло, співпраця і підтримка кваліфікованого вчителя та асистента вчителя! Результат:

100 днів можливостей та викликів для здобувачів освіти 1-А, 1-Б, 1-В та 1-Г класів


Методична толока

В рамках методичної толоки в школі I ступеня та тематичного тижня "Ми-підприємливі" учні 1-Б та 1-Г класів провели інтегрований урок-майстер-клас у "Майстерні карамелі" , де розгадувати секрети кондитерської справи та власноруч виготовляли льодяники.

Цікаво, креативно, впевнено крокуємо в НУШ.

12.11.2019 р. проведено надзвичайно цікавий пленерний бінарний урок української літератури " Легенди та перекази сивочолого Львова " у  Міжнародному аеропорту  " Львів "  ім. Данила Галицького в 5 А класі.

Улюблена іграшка мандрує у навчальних локаціях НУШ

Улюблена іграшка мандрує у навчальних локаціях в Новій українській школі.14 лютого у  День святого Валентина протягом дня відбулись цікаві заходи у СЗШ №60 м.Львова. Відбувся фестиваль улюблених іграшок учнів, вчителів та фото-флешмоб «Я + іграшка». Учні та вчителі активно взяли участь у заходах: учні натхненно розповідали про свої іграшки, а вчителі  таким чином дізнались про різні захоплення своїх учнів.
Методичні толоки в новій українській школі

Впродовж 9-11 січня 2019 року відбулись методичні толоки на яких педагоги проаналізували досягнення І семестру 2018-2019 н.р. та визначили пріоритетні напрямки роботи у ІІ семестрі.Понеділковий сюрприз для Нушівців!!!!

Доукомплектовуємо НУШ

В рамках реалізації НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ отримали довгоочікуване методичне забезпечення. Нові дидактичні матеріали, нові класи, нові погляди на сучасні методики викладання - спільно крокуємо до нової мети!!!Нова школа - новий підхід у проведенні профорієнтаційної роботи

Мали чудову нагоду взяти участь в масштабному профорієнтаційному заході від Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну. Командою майстрів з виробничого навчання та майбутніх молодших спеціалістів на практиці переконались в необхідності обраних професій. Кращі роботи продемонстрували учням 9-х класів. З позитивом та неймовірною цікавістю навчились робити коктейлі, сервірувати столи, оформляти та декорувати готові страви а також скористались нагодою покуштувати власноруч задекоровані смаколики.Ранкові зустрічі по-НУШІВСЬКИ!!!Подорож у країну трикутників

 На математичному шоу "Пригоди трикутників", які подарували нам учні 7-а класу та вчитель математики Дутко Л.В., учні з допомогою віршів, танців і авторських казок повторили тему "Трикутники". Це чи не перший наш крок у школу майбутнього - Нову Українську школу. Щиро дякуємо всім учням за креативність, індивідуальність, артистизм!!!


  • - Наказ МОН України від 05.03.2018 №223 «Щодо упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес перших класів закладів загальної середньої освіти»

  •  Лист МОН України від 22.05.2018 №1/9-332 «Про затвердження Типових освітніх програм»

  • - Лист МОН України від 27.03.2018 №1/9-181 «Роз’яснення щодо освітніх програм, що не є типовими для використання, починаючи з 1 вересня 2018 року в першому класі початкової школи»

  • Типова освітня програма ЗЗСО І ступеня


Програми для 1-4 класів. Програми НУШ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...