Сторінки

Я - ГРОМАДЯНИН, ОСОБИСТІСТЬ, ЛЮДИНА!!!

   Щопонеділкова традиція урочистого підняття національного прапора України 

в 2021-2022н.р.


Урочисте виконання ГІМНУ УКРАЇНИ та підняття Державного Прапора України активом 9-В класу
22 листопада 2021р.
Розпочинаємо навчання з урочистого виконання ГІМНУ УКРАЇНИ та підняття Державного Прапора України
 учнями 4-А класу 
15 листопада 2021р.                                               Талановитим учням, за високі досягнення в навчанні, 

                               надано почесну можливість щопонеділка о 8.15год піднімати 

національний прапор на щоглі флагштоку середньої загальноосвітньої школи №60

                                                                                            м.Львова

Учнівське самоврядування — це спосіб та принципи організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний підхід до виховання учнів шляхом їх залучення до систематичної участі у навчально-виховному процесі. Це самостійна діяльність учнів, яка здійснюється у відповідності до мети та завдань, що стоять перед учнівськими колективами, під керівництвом відповідального педагога-організатора.  

Учительський день. 5 березня наша школа, немов за помахом чарівної палички, перетворилася на місце, де дітей вчать не вчителі, ..."В єдності наша сила"

Щорічний загальношкільний 
національно-патріотичний захід приурочений 
Дню Соборності України
зі священичим Благословінням та окропленням Йорданською водою  на прийдешній рік!!!


"ГОМОНІЛА СОРОЧИНСЬКА ЯРМАРКА НА 60-МУ МЕРИДІАНІ"

  23 грудня відбулася прем'єра вистави "Сорочинський ярмарок" за мотивами М. Гоголя під керівництвом педагогів  Г. Лижницької та Т. Бульбах. У виставі брали участь учні, вчителі та випускники школи, які артистично та творчо зуміли відтворити цю атмосферу Сорочинського ярмарку. Прем'єра відбулася у Залізничній районній адміністрації Львівської міської ради. Начальник відділу освіти Шевченківського-Залізничного району Синицька Г. Я.  вручила нам подарунковий сертифікат у розмірі 10000 грн, для розвитку театрального мистецтва.
3-А. Свято - акція 

"Ми - помічники Миколая"

(зробили подарунки - обереги воїнам).

Спільний творчий проєкт учнів 9 а, б, в класів під керівництвом вчителя трудового навчання Ковтун С.В.

"Чарівні сани св. Миколая" 


Атмосфера творчої майстерні надихнула учнів на креативність в технічному конструюванні, яке сприяє розвитку загальнотехнічних , побутово-господарських умінь, що лежать в основі більшості професій сфери виробництва. Розвиток сучасного виробництва потребує творчих, винахідливих робітників, здатних ефективно працювати як в команді, так і використовувати індивідуальну готовність до виконання завдань на найякіснішому рівні. Це завдання ми успішно реалізуємо на уроках трудового навчання.
Територія успіху


Дивовижна атмосфера на свято Миколая! В гості завітали Saint Nicolas, der Nikolaustag, SanNicola del Giappone з розповідями про святкування приходу св.Миколая  в Англії, Німеччині та Італії.
    Утрворено територію успіху: врученонагороди за участь у Всеукраїнських олімпіадах, міжнародних конкурсах та загальношкільних заходах за підсумками І семестру 2019-2020н.р.
    Св. Миколай також отримав подяку від дітей та вчителів. Нехай панує мир, добро, благодать у стінах школи, в родинному колі!!!Андріївські вечорниціСвято Андрія Первозванного вважається найбільш передноворічним святом, яке відзначається 13 грудня. Напередодні свята молодь збиралась, веселилась, ворожила, спілкувалась. Не забули цю традицію і учні 9-х класів нашої школи. 13 грудня відбулися Андріївські вечорниці, які супроводжувались веселими співами, ворожіннями, дівочими посиденьками."Голодне лихоліття 32-33-го рр - це не просто історична минувшина, а незгоєна рана українського народу!"З нагоди 86-ої річниці Голодомору в Україні, у школі відбувся захід-реквієм "Запали свічу Пам'яті" для учнів 8-10-их класів. Учнівське самоврядування спільно із класними керівниками та учнями 10-х класів запалили свічку пам'яті, провели флешмоб "Ти приніс мені яблуко", пригостили усіх чорним хлібом, згадавши трагічні події. Вчителі історії (Марченко О.Я., Левицька Н.В.) із дітьми виготовили проектні роботи "Ми пам'ятаємо!" Ніколи не здамося! Ніколи не припинемо боротьби! Слава Україні!

Вільні творять майбутнє!           Чудовий та емоційний захід до Дня Гідності і Свободи відвідали лідери учнівського самоврядування з педагогами Лижницькою Г.С. та Бульбах Т.Р.. Сердечна подяка організаторам за чудовий захід, який відбувся в УКУ.                                                                                                            Справжня свобода - це можливість любити і захищати. Активна молодь нашої школи вшановує пам'ять тих хто своїм життям для нас виборював свободу та гідність.                                                                                 І ми всі скажемо: "Слава Україні!" - "Героям слава!".

Твоя величносте, вчителю. 

Кафе "Зошит у клітинку 2019"!!!
Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...