Сторінки

ПЕДАГОГІЧНІ МАЙСТЕРКИ

STEM- проєкт " Таємниці яблука"

    Вам теж здається, що заморські фрукти привабливіші, смачніші та ароматніше? А дарма! Наше яблуко ще позмагається з ними.... Реалізувавши цей проєкт, учні розкрили усі таємниці яблука і створили власну історію його чудотворної сили, краси та користі.
Конференція "Роздуми сучасника: Псевдособор 1946-трагічна сторінка в історії УГКЦ".На конференцію було запрошено семінариста УГКЦ Р.Гідея.

05.03.2021 року відбулася учнівська конференція під керівництвом вчителя християнської етики Дунько Н.М. та за участю учнів 9-В, 10-Б під керівництвом вчителя історії Жаб'як О.Ф. та учнів 8-А під   керівництвом вчителя історії Марченко О.Я.


"Легалізація УГКЦ"виступ учня 9-В
класу Мазура А., (вч. історії Жаб'як О.Ф.)

З метою краще усвідомити,як працювали священники УГКЦ в підпіллі,учні 9-В класу,Мазур А., Костелей В., та Суменков І. взяли інтерв'ю у своєї першої вчительки Наконечної З.С. яка була племіницею отця В.Михайлюка.
Провівши дослідницько-пошукову роботу, під керівництвом вчителя історії Жаб'як О.Ф.,представили учасникам конференції"Мучеництво-шлях до святості"-виступ семінариста УГКЦ Р.Гедея .

25.02.2021 - урок-турнір у 5-А класі "Узагальнення вивченого з фонетики, орфоепії, графіки, орфографії"

 19.11.2020 - відкритий урок у 6-Б класі на тему "Покупки", вчитель Міхновська Галина Миколаївна
Урок насичений різними сучасними формами роботи, пройшов у теплій, дружній атмосфері. Учні були активними та зацікавленими в отриманній інформації, злагоджено працювали в команді, підтримуючи здорову конкуренцію. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...