Сторінки

Семінар для заступників директорів


30.01.2018 року НМЦО м. Львова спільно з командою педагогів СЗШ № 60  на базі нашої школи проведено ряд майстер-класів на тему «Практична сторона успішної реалізації інноваційних підходів до інклюзивного навчання» для заступників директорів з НВР закладів освіти міста – учасників проекту «Скарбничка заступника директора – методична взаємодопомога».
Ми спільно, в динамічній, інтерактивній формі опрацювали питання першого блоку:
- «Інклюзивна освіта – найпотужніший інноваційний рух в освіті ХХІ століття».
- «Нова модель сучасної освіти в контексті пріоритетності НУШ».
- «Крок за кроком до інклюзії. Школа для всіх» (з досвіду організації інклюзивного навчання у СЗШ № 60).
Цікаво провели інтерактивну вправу-візуалізацію «Карта інклюзивного навчання м. Львова».
Чітко і злагоджено попрацювали у 3-х модулях практичної зони блоку № 2, де ознайомились із «Золотим» матеріалом з математики для дітей з ООП, з сенсорним матеріалом «Космічне виховання»; вивчили наповнення сенсорної кімнати та організацію її роботи.
З чудовим настроєм і віддачею попрацювали в інтерактивній інклюзивній майстерні, де активно включились у виконання вправ «Ранець дитини з ООП», «Відчути, щоб зрозуміти», «Слоган», «Дерево бажань».
На завершення провели відкритий діалог «Інклюзія: за, чи проти?» на якому підвели підсумок сьогоднішньої роботи і прийшли до однозначного висновку: інклюзивна освіта – необхідна складова реалізації прав дітей з ООП на освіту, спрямована на формування основних життєвих компетентностей, на досягнення певних успіхів у житті та виконання різних життєвих і соціальних ролей. Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...