ПРОФЕСІЙНА СПІЛЬНОТА КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ 1-11-их КЛАСІВ 60-го МЕРИДІАНУ

КАБІНЕТ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА
Заняття на тему:"Я - цінний, і інші - цінні"! З - В клас"Протидія цькуванню" 6 - А класЗаняття з 3-Б класом "Мистецтво дружити": учні опановували навички доброзичливого спілкування, гігієнічного вираження власних емоцій. Також учні малювали сонечко дружби, де на промінчиках писали за які якості себе цінують, а пізніше, обмінявшись малюнками з іншими дітьми, записали на чужому малюнку, які 3 риси характеру подобаються в однокласнику/ці. Діти охоче виконували вправи та ділилися своїми враженнями.Заняття про академічну доброчесність з учнями 8 класу. 

На уроці обговорили, чому дотримання принципів академічної доброчесності - це  про користь  для розвитку особистості ,зокрема, та суспільства, загалом. З'ясували, які бувають види порушення академічної доброчесності, та як їм можна запобігати. Основні тези заняття, учні візуалізували.
"Світ емоцій" для 2 - Б класу. На занятті діти вчилися демонструвати за допомогою міміки різні емоції та розуміти їхнє значення. На завершення заняття, учням було запропоновано відобразити свій поточний емоційний стан за допомогою малюнку.
Усвідомлене батьківство. Шлях мудрості та любові. 

16 листопада 2021 року проведено батьківську конференцію  про те, як задовільняти базові емоційні потреби дітей та про те, як турбуватися про себе, аби мати сили втілювати батьківську місію. ОСІННІЙ вебінар для учнів 5 - 8 класів на тему: 
"Протидія цькуванню!"Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...